O nás

Trade Servicing Limited s.r.o. poskytuje služby v oblasti celní problematiky, logistiky, transportu a administrativy. Firma se zaměřuje především na služby v oblasti mezinárodního obchodu, dopravy zboží, skladování, manipulace, celního odbavování zboží a intrastatu.

Spolupracujeme jak s malými, tak i s velkými renomovanými společnostmi. Pro naše klienty zajišťujeme komplexní logistické služby. Jsme schopni logisticky zpracovat, jak menší zásilky, tak i zboží nadrozměrné. Tyto služby zajišťujeme jak v České republice tak i v evropských zemích, případně jinde ve světě.

Trade Servicing Limited s.r.o. reaguje na požadavky našich klientů pružně a flexibilně. Máme dlouholeté zkušenosti s dopravou a odbavováním kontejnerů z Asie a Jižní Ameriky.

Přepravujeme zboží různého charakteru automobily počínaje a zemědělskými produkty alkoholem a textilem konče. Snažíme se o komplexní služby, pokud však sami některou ze služeb neprovádíme, rádi Vám pomůžeme nalézt to správné řešení u našich smluvních partnerů a dodavatelů.

Pokud ještě nejste pevně rozhodnuti, pak vězte, že to správné řešení najdete u nás.

Jestli jste nenašli na našich stránkách ty správné odpovědi, neváhejte nás kontaktovat telefonicky, emailem nebo osobně v naší kanceláři (viz. kontakty).